هتل های مشهد

به مرکز جامع رزرواسیون آنلاین رزرو هتل مشهد و هتل آپارتمان مشهد با هدف خدمت به زائران حضرت امام رضا در مشهد مقدس خوش آمدید

بهترین هتل مشهد

بهترین هتل مشهد شاید هتل مجلل درویشی باشد اما هیچ اصراری برای معرفی آن به عنوان بهترین هتل شهر مشهد نداریم ما منصفانه و به دور از جانب داری به معرفی بهترین های این شهر می پردازیم. بهترین هتل شهر مشهد در ارائه کیفیت و تنوع غذا، نظافت و کیفیت ارائه خدمات اصلی و جانبی و رعایت فضاها هتل مجلل درویشی و هتل قصر طلایی می باشد که در حال رقابت با یکدیگر می باشند.

عکس هتل سی نور

عکس های هتل سی نور بهانه ایست تا شما را با مناطق بیشتری اطراف این هتل آشنا کنیم. بلوار نوساز امیرالمومنین نیز از خیابان هفده شهریور به خیابان نوساز شارستان و حرم امام رضا علیه السلام منتهی می شود. همچنین کوچه های تاریخی چهنو در این منطقه واقع شده اند .

عکس هتل سی و سه پل

عکس های هتل سی و سه پل تنها گزینه برای انتخاب این هتل نیست و بازدید از خانه هایی فرو رفته در زمین، با سردرهایی که ستارههای یهودی بر آنها نقش بسته بسیار جذاب بنظر می رسد. همچنین جالب است بدانید یهودیان برای حفاظت از گنجینه های نادرشاه افشار از قزوین به مشهد اعزام شدند.

اتاق های لوکس هتل درویشی

هتل درویشی مشهد در سال ۱۳۹۰ از اولین هتل‌های لوکس پنج ستاره زیارتی در بین هتل‌های مشهد مقدس بود که پا را فراتر از سایر هتل‌های هم‌رده خود در شهر مشهد و ایران گذاشت.

زنان صیغه مشهد

زنان صیغه مشهد اما امروزه تبدیل شده است به مستمسکی برای تخریب اماکن مهم تشیع، اختلاف بین شیعیان دو کشور ایران و عراق و یا اخاذی های مالی و فریب افراد از همه جا بی خبر!

تلفن هتل حلما

تلفن هتل حلما و هتل های دیگر در گوگل در سایت های مختلف بسیار به چشم میخورد اما کاربران اینترنتی اغلب برای یافتن شماره اصلی سردرگم میشوند و این موضوع یعنی ریزش کاذب اطلاعات یکی از مشکلاتی است که گوگل هنوز موفق نشده برای آن راه حلی کارآمد ارائه دهد.

اتاق ماه عسل هتل درویشی

اتاق ماه عسل هل درویشی ازین جهت ساخته شد که جمعیت زیادی از زوجین ایرانی ترجیح میدهند ماه عسل خود را در هتل های مشهد بگذرانند. کمتر زوجی سفر در دل طبیعت را به عنوان اولین انتخاب سفر زندگی مشترک انتخاب میکند. از این رو اغلب هتل های مشهد را که برای ماه عسل زوجین خدمات ویژه ای در نظر گرفته اند و در جوار مضجع شریف و نورانی حضرت رضا علیه السلام می باشند انتخاب می کنند.

تلفن هتل سی نور

تلفن هتل سی نور همچنین توسط مسافران و زائرانی که قصد سفر به شهر را دارند روزانه بارها و بارها جهت رزور و اقامت در نزدیکی جست و جو می شود. اقامت در این هتل به نفع گردشگران است زیرا آثار تاریخی، خرید آسان و بروز و ارزان، حرم نزدیک به هتل وجود دارد.

نقد و بررسی هتل آدینا مشهد

پس از گفت و گو با مدیر هتل که جا افتاده و خندان روست به طبقات دیگر میروم اما اغلب پرسنل مذهبی بنظر میرسند یقه پیراهن همه آقایان یا دیپلمات است  و ریش جزء جدایی ناپذیر اغلب کارکنان هتل است همچنین به دلیل اینکه هتل هنوز تکمیل نشده، پرسنل هنوز فرم یکسان ندارند.

تلفن هتل سی و سه پل

تلفن هتل سی و سه پل و هتل های دیگر در گوگل در سایت های مختلف بسیار به چشم میخورد اما کاربران اینترنتی اغلب برای یافتن شماره اصلی سردرگم میشوند و این موضوع یعنی ریزش کاذب اطلاعات یکی از مشکلاتی است که گوگل هنوز موفق نشده برای آن راه حلی کارآمد ارائه دهد.

عکس هتل الغدیر

عکس های هتل الغدیر تنها گزینه برای انتخاب این هتل نیست و بازدید از شهر 1500 ساله و خیابان اصلی آن در اطراف همین هتل بسیار دیدنی است. همچنین رستوران لیالی لبنان با غذاهای عربی در مجاورت هتل گردشگران زیادی را از جای جای شهر به این نقطه می کشاند.

تلفن هتل پارمیدا مشهد

تلفن هتل پارمیدا را جست و جو می کردید؟ اگر تلفن را برای مشهد جست و جو می کردید کافیست به همین لینک مراجعه نمایید تا به راحتی اتاقی با تخفیف ویژه epersianhotel در این هتل رزرو نمایید.

نقد و بررسی هتل نسیم مشهد

خیابان امام رضا، امام رضا هشت، چهارراه دوم دست چپ آدرسی بود که هتل واقع شده، زمستان و پاییز این خیابان و کوچه دانش شرقی آنقدر شلوغ نیست که کلافه شوی، اما امان از بهار و تابستان، که از شلوغی کوچه و خیابان و حرارت آفتاب و تعدد هتل ها مات و مبهوت میشوی ! حرکت ماشین در کوچه های فرعی به سختی میسر است و هر عابری چمدانی در دست میکشد تا به هتل برسد.

آدرس هتل پارمیدا مشهد

را روزانه کاربران زیادی در محیط اینترنت جست و جو میکنند تا در سفر به مشهد در این هتل سه ستاره اقامت داشته باشند . با ارائه خدمات فوق العاده گاهی دارای تخفیف های ویژه ای است که پیشنهاد می کنم گوش به زنگ باشید و در این مورد پی گیری کنید .

عکس هتل ارگ

عکس هتل ارگ به همراه عکسهایی از خیابان ها و آثار تاریخی اطراف راهنمای خوبی برای گردشگران می باشد. که بزرگترین باغ اسلامی در زمان قاجار بود، سرای عزیز الله اف که مالک آن یک تاجر یهودی بود،خانه های راه مخفی با نشان ستاره یهود همگی در این خیابان قابل رویت می باشند.

عکس هتل پارمیدا

عکس هتل پارمیدا به همراه عکسهایی از خیابان ها و آثار تاریخی اطراف برای گردشگران بسیار کارآمد می باشد. باغ خونی که بزرگترین باغ اسلامی در زمان قاجار بود در این خیابان واقع شده، همچنین هتل بین المللی قصر و که متقاضی بالایی دارند در نزدیکی هتل پارمیدا قرار دارند.

تلفن هتل آرمان مشهد

تلفن هتل آرمان مشهد مورد دلخواه شما در گوگل بود؟ روی کلمه هتل آرمان مشهد کلیک نمایید تا با یک تماس و به  راحتی اتاقی با تخفیف ویژه در این هتل بسیار شیک رزرو نمایید. این هتل در خیابان نواب صفوی مشهد واقع شده است و تنها 5 دقیقه تا حرم فاصله دارد. از پنجره اتاقتان بارگاه امام رضا به راحتی قابل رویت است.     

 

 

عکس هتل درویشی مشهد

عکس هتل درویشی پنج ستاره را در سایت epersianhotel.com مشاهده کنید. این سایت بروز ترین عکسهای هر کدام از هتل های مشهد را صادقانه در اختیار مهمانان قرار میدهد. اگر به دنبال اطلاعاتی راجع به پیشینه خیابانهای اطراف این هتل و هتل های اطراف هستید با ما همراه باشید.

آدرس هتل آرمان

آدرس هتل آرمان مشهد را  این چنین می توانید پیدا کنید : ابتدا نام هتل آرمان مشهد را در جست و جوگر سرچ می کنید و سپس مستطیل سمت راست صفحه که در مقابل شما قرار دارد محتوی شماره تلفن و آدرس هتل آرمان مشهد است که می توانید از آن استفاده کنید .

 

 

عکس هتل قصر طلایی

عکس های هتل قصر طلایی مربوط به نمای خارجی و فضای داخلی سالن و اتاق ها و استخر می باشد. اما خیابانهای اطراف این هتل را قطعا کمتر می شناسید که در اینجا به شرح مختصری از آنها می پردازیم. مشهد قدیم یعنی چیزی نزدیک به چهارصد سال قبل متشکل از چند محله اصلی بوده است.

تلفن هتل کوثر ناب

تلفن هتل کوثرناب مد نظر شماست؟ هتل کوثر ناب در خیابان وحدت، امیرالمومنین مشهد قرار دارد. خیابان امیرالمومنین منتهی به خیابان نوساز شارستان می باشد. در این خیابان حسینیه ها و خانه های تاریخی زیادی وجود دارد و شانس دیدن آنها را با اقامت در این هتل خواهید داشت. به عنوان مثال خانه ای مربوط به دوران قاجار در محدوده همین هتل واقع است.

مدیر هتل درویشی ؟!

مدیر هتل درویشی مشهد و مالک هتل درویشی مشهد خانواده محترم درویشی می باشند،مدیر هتل مجلل دوریشی جناب آقای مهندس محسن درویشی می باشد،مالک هتل مجلل درویشی جناب حاج علی درویشی می باشند،ایشان سابقا از بنکداران بزرگ طلا در مشهد بوده اند که تصمیم به ساخت هتل مجلل درویشی اولین هتل آتریوم مشهد را گرفتند.

تلفن هتل مدینه الرضا

تلفن هتل مدینه الرضا  جست و جو شما بود؟ روی کلمه هتل کلیک نمایید تا به راحتی اتاقی با تخفیف در رزرو نمایید. این هتل در خیابان شیرازی مشهد واقع شده است و تنها دو دقیقه تا فاصله دارد. از پنجره اتاقتان بارگاه امام رضا به راحتی قابل رویت است.

تلفن هتل درویشی مشهد

تلفن هتل درویشی را جست و جو می کردید؟ اگر تلفن هتل درویشی مشهد را برای رزرو هتل درویشی مشهد جست و جو می کردید کافیست به همین لینک مراجعه نمایید تا به راحتی اتاقی با تخفیف ویژه epersianhotel در این هتل رزرو نمایید.

آدرس هتل مدینه الرضا

آدرس هتل مدینه الرضا در مکانی واقع شده که نزدیکترین رستوران به آن رستوران لیالی اللبنان بوده که غذا های عربی فوق العاده لذیذی را طبخ و ارائه می نماید .این رستوران از هتل مدینه الرضا  هفت دقیقه فاصله دارد .

تلفن هتل قصر طلایی مشهد

تلفن هتل قصر طلایی را جست و جو می کردید؟ کافیست به همین لینک مراجعه نمایید تا به راحتی اتاقی با تخفیف در این هتل رزرو نمایید.تلفن هتل قصر طلایی روزانه بیش از صدها بار در گوگل جست و جو می شود.این هتل نه تنها مورد توجه آژانس های مسافرتی است و توسط آنها بارها جست و جو میشود.

عکس هتل مدینه الرضا مشهد

عکس هتل مدینه الرضا و دگیر عکسهای موجود، مربوط به نمای خارجی و فضای داخلی سالن و اتاق ها و استخر می باشد. اما بازارها و مجتمع هایی همچون مجتمع تجاری توس، ونک، سارینا، امید در خیابان شیرازی مشهد نزدیک به می باشند.

رستوران هتل قصر طلایی مشهد

رستوران هتل قصر طلایی مشهد در سفر به مشهد می تواند تجربه فوق العاده ای بین رستوران ها باشد . با انواع غذا های ایرانی و فرنگی که می تواند دقیقا غذای مورد پسند شما باشد . از رستوران های خیلی خوب مشهد که جزء اولویت های انتخابی شما قرار خواهد گرفت به طور حتم رستوران هتل قصر طلایی مشهد است .

عکس هتل حلما

عکس هتل حلما به همراه عکسهایی از خیابان ها و آثار تاریخی اطراف راهنمای خوبی برای گردشگران می باشد. که بزرگترین باغ اسلامی در زمان قاجار بود، که مالک آن یک تاجر یهودی بود، بازار ارزان و تاریخی عباسقلی خان، خانه های راه مخفی با نشان ستاره یهود همگی در این خیابان قابل رویت می باشند.

رستوران هتل درویشی مشهد

رستوران هتل درویشی مشهد را در سفر به مشهد حتما تجربه کنید . با انواع غذا های ایرانی و فرنگی که ممکن است دقیقا غذای مورد علاقه شما باشد . از رستوران های بسیار خوب مشهد که در صدر رستوران هتل ها قرار می گیرد به طور حتم رستوران هتل درویشی مشهد است .

آدرس هتل کوثر ناب

آدرس هتل کوثر ناب که از و می باشد در بلوار وحدت است . نزدیکترین هتل به پارک وحدت است و با ده دقیقه پیاده روی به پارک وحدت می رسید .

مالک هتل قصر طلایی

هتل قصر طلایی مشهد ؛ قصری در شهر طلایی مرکز جامع رزرواسیون آنلاین هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد (پرشین هتل) در قالب سلسله مطالب معرفی هتل ها و هتل آپارتمان‌های شاخص مشهد، اقدام به معرفی موشکافانه برخی از هتل‌های مشهد از حیث تاریخچه، قابلیت‌ها، امکانات، ناگفته های پنهان و نقاط ضعف و قوت آن‌ها نموده است که می تواند برای مسافران و مهمانان جالب توجه باشد. 

آدرس هتل سی و سه پل

آدرس هتل سی و سه پل ، خیابان شیخ طوسی، کوچه شهید رجب زاده، منطقه پل چوبی می باشد. موقعیت مکانی به نفع گردشگران می باشد زیرا با اماکن تاریخی زیادی محاصره شده که اولین آن همان بازار رضاست که در خیابان شیخ طوسی قامت بر افراشته.

آیا پر ستاره بودن هتل دلیل بر کیفیت بالاترآن است

معیار قراردادن تعداد ستاره هتل جهت انتخاب محل اقامت ممکن است همیشه و همه جا راه حل مناسبی نبوده و شما را گمراه نماید .امروزه کشورها برای ساخت یک هتل به دنبال استاندارد یک نواختى نیستند،که درجه هتل تعیین کننده کیفیت باشد، هتل هاى با درجه پائین با ارائه خدماتى مطلوب توانسته اند، صنعت گردشگرى را دربخش هتلدارى متحول کنند و معیار هاى جدیدى را براین صنعت حاکم سازند.

آدرس هتل الغدیر

آدرس هتل الغدیر، خیابان شیرازی ، نبش چهارراه شهدا یا نادری یا آزادی می باشد. موقعیت مکانی به نفع گردشگران می باشد زیرا با اماکن تاریخی و بازارهای زیادی محاصره شده که اولین آنها همان باغ نادری و می باشد.

آنچه یک مسافر هنگام استقرار در هتل باید بداند

وقتى مسافرى وارد شهرى مى شود و درهتلى سکونت اختیار مى کند سؤالاتى به شرح زیر را پیش رو خواهدداشت : نحوه آشنائی با اماکن متبرکه ، موزه ها، ییلاقها، آثار تاریخى، پارکها وگردشگاهها،کتابخانه هاى مهم و غیره نحوه دریافت اطلاعات لازم در مورد نشانى، فاصله و وسیله ایاب و ذهاب جهت بازدید از محلهاى مذکور فاصله هتل تا فرودگاه و یا ایستگاه راه آهن و زمان لازم براى ایاب و ذهاب به چه طریقى مى توان براى گردش در شهر یا رفتن به جاهاى دیدنى اتومبیل کرایه کرد طرز کار و استفاده از دستگاه تهویه مطبوع برق هتل چند ولت است ؟

آدرس هتل حلما

آدرس هتل حلما مشهد باعث شده به راحتی و در کمترین زمان بتوانید به اماکن تاریخی همچون محله یهودی ها و کلیمی ها، خانه های راه مخفی تاریخی، کاروانسرا و بازار عباسقلی خان، سرای عزیز الله اف، حمام لوی یا اسلام، خانه غفوری ها دسترسی داشته باشید.

هتل ها بر چه اساسی ستاره می گیرند

ستاره‌ها اعتبار آسمان در ظلمات شب و فاش‌كننده راز كهكشان برای بشرند. انسان اعتبار ستاره‌ها را وام گرفت از آسمان تا به عنوان نشان اعتبار، سردر هتل‌ها رابا آن بیاراید. و اما هتل شكل پیشرفته‌ای است از همان كاروانسراها و مهمانخانه‌هایی كه به واسطه مهمان‌نوازی ایرانی در دوران صفویه ساخته شده بود و بسیاری هم قدمت این مهمان‌نوازی را منسوب می‌دانند به عصر هخامنشیان. حال می‌خواهیم ببینیم برای اهدای این ستاره‌ها به سردر یك هتل چقدر با استانداردهای جهانی همسو و همراهیم...

آدرس هتل ارگ

آدرس هتل ارگ مشهد باعث شده به راحتی و در کمترین زمان بتوانید به اماکن تاریخی همچون محله یهودی ها و کلیمی ها، خانه های راه مخفی تاریخی، کاروانسرا و بازار عباسقلی خان، سرای عزیز الله اف، حمام لوی یا اسلام، خانه غفوری ها دسترسی داشته باشید.

اطلاعات کامل درمورد هتل‌ها

شاید این پرسش برای شما بارها پیش آمده باشد که اصطلاحاتی که آژانس های مسافرتی درباره هتل ها به کار می برند به چه معنایی میباشند؟ تفاوت FB با All در چیست؟ تفاوت تخت Twin با King در چیست؟ Resort به چه معنی میباشد؟ سعی کردیم در این پست به تمامی ابهامات شما پاسخ بدهیم تا با اطلاعات کامل تری نسبت به انتخاب هتل خود اقدام نمایید. با ما همراه باشید : متل Motel: متل تلفیقی است از دو واژه Motor و Hotel و اساساً ماهیت بین راهی داشته و معمولاً خارج از شهرها قراردارد . در تعریف متل می توان گفت که هتلی است که در آن مسافران می توانند با خودروی شخصی وارد شده و حتی خودرو را مقابل درب اتاق خود پارک نمایند ...