آموزش تصویری رزرو هتل - تا 70% تخفیف هتل های مشهد

۰۸:۴۲:۱۷۱۳۹۶اسفند۲

به مرکز جامع رزرواسیون آنلاین هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد با هدف خدمت به زائران حضرت امام رضا در مشهد مقدس خوش آمدید

Back شما اینجا هستید: hotel آموزش رزرو هتل
نوشته شده توسط 

لطفا جهت انجام صحیح رزرو آنلاین هتل و هتل آپارتمان خود، مراحل زیر را مطابق شکل و توضیحات قید شده انجام دهید:

 

- ابتدا در صفحه هتل مورد نظر خود، مطابق شکل زیر بر روی گزینه رزرو آنلاین کلیک نمایید:

- در قسمت بعد مطابق شکل زیر، مراحل شماره گذاری شده را به ترتیب وارد نمایید:

1- تاریخ ورود به هتل را مشخص نمایید

2- مدت اقامت خود را بر اساس تعداد شب های اقامت خود در هتل وارد نمایید

3- تعداد افراد بزرگسال را وارد نمایید.

توضیح: در همه هتل های کشور از 6 سال به بالا بزرگسال محسوب می شود و هزینه کامل محاسبه می گردد.

4- تعداد کودکان خردسال را وارد نمایید.

توضیح: در همه هتل های کشور کودکان بین 3 تا 6 سال خردسال محسوب می شود، بدیهی است که بابت کودکان زیر 3 سال هزینه ای اخذ نمی گردد.

5- در قسمت آخر شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و بر روی گزینه ادامه کلیک نمایید.

 

 

- مرحله بعد مهم ترین مرحله در بخش رزرو آنلاین هتل می باشد که بیشترین خطای کاربری در این قسمت حادث می شود لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

- ابتدا مطابق توضیحات تصویر زیر تعداد اتاق های مورد نظر خود را انتخاب نمایید، پس از آن اطلاعات اتاق یا اتاق های مورد نظر شما در پنل آبی رنگ سمت چپ نمایش داده می شود.

تذکر مهم: پس از انتخاب تعداد اتاق مورد نظر خود مطابق تصویر زیر (شماره 2 ) نرخ اتاق در تاریخ های انتخابی نمایش داده می شود، در صورتیکه رنگ تقویم نمایش داده شده در پایین اتاق از رنگ سبز به قرمز تغییر یابد به این معناست که اتاق مورد نظر شما در زمان پیک قرار دارد و نرخ آن افزایش خواهد داشت.

 

 - پس از انتخاب اتاق یا اتاق های مورد نظر خود، به اطلاعات درج شده در نوار آبی رنگ سمت چپ دقت فرمایید:

 

 1- از صحت تاریخ ورود و خروج درج شده اطمینان حاصل فرمایید.

 2- از صحت تعداد بزرگسال و خردسال درج شده اطمینان حاصل فرمایید.

 3- تعداد نفرات پذیرش شده به این معناست که شما تا کنون برای این تعداد از افراد بزرگسال اتاق انتخاب کرده اید، این عدد حداقل باید برابر یا بیشتر از تعداد افراد بزرگسال باشد، اگر نغرات پذیرش شده کمتر از تعداد نفرات بزرگسال باشد، سیستم اجازه رفتن به مرحله بعدی رزرو را به شما نمی‌دهد.

 نفرات باقی مانده: در صورتیکه قسمت قبل را به درستی انجام داده باشید، عدد مقابل نفرات باقی مانده باید صفر شود، در غیر اینصورت به این معناست که شما هنوز برای تعدادی از نفرات باقی مانده اتاقی را رزرو نکرده اید، در این حالت تا زمانیکه برای افراد باقی مانده اتاقی انتخاب نکنید، سیستم به شما اجازه رفتن به مرحله بعد را نخواهد داد.

 4- هزینه خردسال: هزینه خردسال در هر هتلی متفاوت بوده و منطبق با سیاست های همان هتل محاسبه می گردد، هزینه خردسال در برخی از هتل ها "رایگان"، در برخی دیگر "نیم بها" و در تعداد معدودی از هتل ها "تمام بها" محاسبه می گردد، که این هزینه بطور خودکار بر روی نرخ نهایی هتل محاسبه می شود.

 5- نوع اتاق ها: در این قسمت، تعداد و نوع اتاق های انتخابی شما نمایش داده شده است، در صورتیکه تمایل داشتید اتاق انتخابی خود را تغییر دهید می توانید آن را از این قسمت حذف نمایید و اقدام به انتخاب اتاق دیگری نمایید.

6- امکانات انتخابی در مرحله بعد رزرو قابل اضافه شدن می باشد، که در این مرحله از آن عبور می کنیم.

7- هزینه اتاق‌های انتخابی: شما در این قسمت قیمت واقعی و بورد اتاق‌های انتخابی در هتل مورد نظر خود را ملاحظه می کنید، این هزینه واقعی اتاق ها می باشد که هنوز تخفیفی بر روی آن اعمال نشده است.

 8- تخفیف: میزان تخفیف اعمال شده بر روی اتاق‌های انتخابی نمایش داده می‌شود.

9- هزینه پرداختی: هزینه نهایی قابل پرداخت برای اتاق های انتخابی در این فسمت نمایش داده می شود.

 

 پس از بررسی دقیق و حصول اطمینان از صحت اطلاعات درج شده بر روی گزینه ادامه کلیک نمایید.

 

 در مرحله بعدی مطابق شکل زیر می توانید امکانات اختیاری هتل را انتخاب نمایید، در صورتیکه تمایلی به انتخاب این امکانات ندارید، مجددا بر روی گزینه ادامه کلیک نمایید.

 - در مرحله بعد مطابق شکل زیر تاییدیه اطلاعات رزرو را نمایش می دهد، پس از بررسی صحت اطلاعات بر روی گزینه ادامه کلیک کنید :

- در مرحله بعدی مطابق شکل زیر باید اطلاعات فرد رزرو کننده و یا سرگروه مسافرانی که قصد اقامت در هتل را دارند را وارد نمایید.

ابتدا کد ملی خود را وارد نمایید، در صورتیکه قبلا از طریق سایت رزروی ثبت کرده باشید، پس از وارد کردن کد ملی خود، سیستم بصورت خودکار تمامی فیلدهای دیگر را نیز پر خواهد کرد، در غیر اینصورت لطفا با شکیبایی اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

توضیح: لازم به ذکر است که اطلاعات درج شده در این قسمت عینا برای هتل ارسال خواهد شد لذا از صحت اطلاعات خود اطمینان حاصل فرمایید. پس از درج اطلاعات خود بر روی گزینه ادامه کلیک نمایید.

- پس از این قسمت وارد صفحه پرداخت خواهید شد، لازم به ذکر است که دو نوع سیستم پرداخت برای رزرو هتل در سیستم وجود دارد:

1- پرداخت مستقیم.

2- پرداخت غیر مستقیم .

در پرداخت مستقیم نیازی به بررسی موجود بودن اتاق هتل وجود ندارد و سیستم بطور مستقیم به درگاه پرداخت بانک متصل می شود، اما در پرداخت غیر مستقیم همانطور که در تصویر زیر نیز مشاهده می شود، سیستم به مدت 10 دقیقه از شما وقت می خواهد تا خالی بودن اتاق هتل استعلام گردد. لطفا تا پایان این زمان منتظر بمانید و "کد رهگیری" خود را در جایی یادداشت نمایید.

- پس از پایان مدت زمان تعیین شده، لطفا بر روی دگمه "پیگیری رزرو" کلیک نمایید و کد رهگیری و کد ملی خود را وارد فرمایید.

 

در این قسمت شما با یکی از دو پیغام مقابل مواجه خواهید شد، "رزرو شما تایید شده است" و یا "رزرو شما تایید نشده است" .

در صورتیکه رزرو شما تایید شده باشد می توانید با کلیک بر روی "پرداخت وجه" هزینه اقامت خود را توسط سامانه پرداخت آنلاین شاپرک بانک ملت واریز فرمایید.

در صورتیکه با پیغام پر بودن اتاق در بازه زمانی مورد نظر مواجه شدید، می توانید با کارشناسان ما جهت رزرو هتل های مشابه با شماره: 05138581516 تماس حاصل فرمایید و هتل خود را تغییر دهید.

 

توضیحات مهم:

- در هر مرحله ای از رزرو، سیستم از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می کند، اما در صورتیکه پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید این پیام های تبلیغاتی به دست شما نخواهد رسید.

- پس از واریز مبلغ، سیستم بطور خودکار به شما (وچر) یا معرفی نامه هتل به همراه فاکتور خواهد داد و رزرو شما قطعی می شود.

موفق باشید

آخرین ویرایش در شنبه, 01 آبان 1395 ساعت 19:29
نظرات مهماناننظر خود را ثبت کنید
میانگین امتیاز کاربران
 • نظافت هتل و اتاقها (0/10)
 • موقعیت هتل نسبت به حرم (0/10)
 • رعایت سکوت و آرامش (0/10)
 • کیفیت غذا (0/10)
 • ارزش اقامت نسبت به قیمت (0/10)
لطفا نظر خود را درج نمایید
نظر خود را ثبت کنید
 • نظافت هتل و اتاقها
  10
 • موقعیت هتل نسبت به حرم
  10
 • رعایت سکوت و آرامش
  10
 • کیفیت غذا
  10
 • ارزش اقامت نسبت به قیمت
  10
پیگیری رزرو هتل مشهد
پیگیری تور مشهد