ادینبورگ، انگلستان - هتل درویشی - تا 70% تخفیف هتل های مشهد

۰۱:۲۷:۲۲۱۳۹۵آبان۱

به مرکز جامع رزرواسیون آنلاین هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد با هدف خدمت به زائران حضرت امام رضا در مشهد مقدس خوش آمدید

Back شما اینجا هستید: hotel هتل درویشی ادینبورگ، انگلستان - هتل درویشی

هتل درویشی

ادینبورگ، انگلستان - هتل درویشی

منبع:(هتل درویشی)
خرید کریسمس

دکوراسیون کریسمس در پنجره اصلی فروشگاه در امتداد خیابان شلوغ شاهزادگان با اشاره صدا زدن خریداران در داخل با آرایه خود را از محصولات اسکاتلندی فصلی. چراغ های کریسمس ادینبورگ موضوع را از طریق خیابان های خرید برای ایجاد یک فضای جشن. مواد غذایی اسکاتلند و جواهرات خانه طراحی پر کوهستانی روستای بازار کریسمس ادینبورگ، که در آن مشتریان از طریق با لیوان شراب گرم الکلی گرم در حالی که آنها فهرست. فروش کلاه دمدمی در Grassmarket و روسری پشمی در طول سلطنتی مایل به تعطیلات زمستانی ادینبورگ خود را حتی cozier.

فصل ورزشی

کتاب هتل ادینبورگ در فصل زمستان برای لذت بردن از ورزش فصلی بدون شکستن به عرق. تشویق تیم یخ هاکی محلی پایتخت ادینبورگ در لیگ ملی در این رویداد اکتان بالا و یا گرفتن درس اسکی در دامنه های خشک در مرکز Snowsports میدلوتیان. Cosy تا در میخانه با حامیان اسکاتلند و یک لیوان گرم شدن ویسکی به تماشای مسابقات راگبی سازمان ملل شش سخت جنگیدند.

سرگرم کننده کریسمس

تعطیلات زمستانی در ادینبورگ به معنی سرزمین عجایب زمستانی در شاهزادگان خیابان باغ، که در آن اسکیت باز در اطراف بزرگترین فضای باز یخ یخ بازی کردن بریتانیا سر خوردن. توسط نقطه عطفی اسکات بنای یادبود، فلک چرخ درخشان تبدیل و چرخ فلک سنتی باعث موسیقی به عنوان اسب میچرخد.

مواد غذایی زمستان

گرم کردن در صبح سرد با صبحانه سنتی اسکاتلندی از بیکن، تخم مرغ، حلوا سیاه و سفید و scones سیب زمینی. در ادینبورگ، زمستان بهترین زمان برای جشن در گوشت و روستایی سبزیجات بد بو، با قرقاول دلچسب adorning هر میز شام است.

Panto و رقص

اگر آن را در زمستان در ادینبورگ، سپس آن را باید در فصل پانتومیم باشد. کلاسیک محبوب پری مانند گربه چکمهپوش، جک و لوبیای سحرآمیز و سیندرلا زنده بر روی یک مرحله جشن با شاهزادگان سبزه رو، قهرمانان سرخ شدن و کشت کل ستمکاران stepmothers متقابل پانسمان. مشارکت مخاطب بخشی از سرگرم کننده است. برای چیزی که کمی هنری تر، حفظ نگاه کردن برای شرکت های رقص بین المللی انجام در ادینبورگ جشنواره تئاتر.

منبع:(هتل درویشی)

jtemplate.ru - free extensions Joomla