تعادل مدیریت هتل در آمریکای شمالی-هتل های مشهد - تا 70% تخفیف هتل های مشهد

۰۸:۲۴:۳۸۱۳۹۵آبان۴

به مرکز جامع رزرواسیون آنلاین هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد با هدف خدمت به زائران حضرت امام رضا در مشهد مقدس خوش آمدید

Back شما اینجا هستید: hotel وبلاگ هتل های مشهد تعادل مدیریت هتل در آمریکای شمالی-هتل های مشهد

وبلاگ هتل های مشهد

تعادل مدیریت هتل در آمریکای شمالی-هتل های مشهد

منبع:(هتل های مشهد)

این مقاله به بررسی وضعیت فعلی روابط بین اپراتورهای هتل مارک و صاحبان دارایی های مسکن. اگر چه صاحبان هتل به طور فزاینده پیچیده ورودی بیشتر به روند ایجاد ارزش برای دارایی های هتل خود را به دست آورده اند، باقی می ماند انحراف اساسی از علاقه بین اپراتورهای رانده به افزایش تعداد اتاق شامل نام تجاری و هدف مالک از به حداکثر رساندن بازده از دارایی های فردی وجود دارد. مدت زمان قرارداد، هزینه ها و ساختارهای هزینه، کمک های مالی اپراتور، بند عملکرد، مفاد فسخ و بودجه:

منبع:(هتل های مشهد)

منبع:(هتل های مشهد)

این تنش های متضاد نظرات اپراتور مارک و صاحب سمت مفاد قرارداد شش مدیریت به انعطاف پذیری عامل و ارزش اقتصادی هتل ها مهم کاوش و محدودیت های هزینه. همانطور که بحث از هر ارائه نشان می دهد، تکامل آمریکای شمالی قرارداد مدیریت هتل بیش از 30 سال به همراه تاریخ و زمان آخرین درجه ای از استاندارد در چگونه ساختار مفاد ها را به همراه داشت تا به، کاهش برخی از سرخوردگی احساس هر دو طرف به توافق.موجودی جاری از قدرت، با این حال، نشان دهنده تنش زدایی به جای یک قطعنامه از ریختن زمینه.

منبع:(هتل های مشهد)

jtemplate.ru - free extensions Joomla