مجله بین المللی مدیریت هتل معاصر-هتل های مشهد - تا 70% تخفیف هتل های مشهد

۱۵:۲۵:۱۸۱۳۹۵آبان۲

به مرکز جامع رزرواسیون آنلاین هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد با هدف خدمت به زائران حضرت امام رضا در مشهد مقدس خوش آمدید

Back شما اینجا هستید: hotel وبلاگ هتل های مشهد مجله بین المللی مدیریت هتل معاصر-هتل های مشهد

وبلاگ هتل های مشهد

مجله بین المللی مدیریت هتل معاصر-هتل های مشهد

منبع:(هتل های مشهد)

هدف
- فناوری اطلاعات (IT) برنامه های کاربردی در صنعت هتل تا حد زیادی به دست زدن به مشکلات معمول عملیاتی که محصول تا در حالی که در حال اجرا یک هتل اختصاص داده است. پیش از این، صنعت هتل شده است انتقاد به عنوان تمایلی به استفاده کامل از فناوری. این مقاله و یافته های یک نظرسنجی اخیر در برنامه های کاربردی IT در هتل هنگ کنگ تجزیه و تحلیل.
طراحی / روش شناسی / رویکرد
- از طریق مصاحبه شخصی با 21 مدیران سیستم های اطلاعاتی هتل های الکترونیکی داده ها پردازش / مدیریت (EDP / MIS) در سال 2003، جنبه های مختلف فنی و رفتاری IT مورد بررسی قرار گرفتند.
یافته ها

منبع:(هتل های مشهد)

منبع:(هتل های مشهد)
- در مقایسه با مطالعه مشابه در سال 1997 انجام شده، یافته های تجربی در سال 2003 نشان داد که نه تنها مورد استفاده قرار گرفت به جای سیستم مقاله موجود بلکه برای بهبود خدمات به مشتریان و به منظور افزایش اثربخشی عملیاتی. متاسفانه، یافته های تجربی نیز نشان داد که تصمیم هتل سازندگان به نظر نمی رسد برای تحقق بخشیدن به اهمیت فناوری اطلاعات به منظور توسعه استراتژی کسب و کار و، بنابراین، آن را به طور کلی در هتل ها برای سطح بالا کسب و کار تصمیم گیری استفاده نمی شد.
محدودیتهای تحقیق / مفاهیم
- محدودیت این مطالعه میزان مشارکت نسبتا کم از مدیران هتل بود.
مفهوم عملی
- مطالعه را ارائه می کند بینش مفید برای هتلداران به واقع تجزیه و تحلیل منافع بالقوه از برنامه های کاربردی IT به کسب و کار خود را.
 اصالت / ارزش
 - در این مقاله کمک خواهد کرد برای کمک به بالا بردن آگاهی از دخالت آن در تمام سطوح از فرآیندهای کسب و کار هتل، و تسهیل هتلداران به فعالانه IT ترکیب به تلاش های خود را برای رقابتی ماندن در صنعت.

منبع:(هتل های مشهد)

jtemplate.ru - free extensions Joomla