انگیزه برای ISO 14001 در صنعت هتل-هتل های مشهد - تا 70% تخفیف هتل های مشهد

۰۹:۳۷:۲۰۱۳۹۵آبان۲

به مرکز جامع رزرواسیون آنلاین هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد با هدف خدمت به زائران حضرت امام رضا در مشهد مقدس خوش آمدید

Back شما اینجا هستید: hotel وبلاگ هتل های مشهد انگیزه برای ISO 14001 در صنعت هتل-هتل های مشهد

وبلاگ هتل های مشهد

انگیزه برای ISO 14001 در صنعت هتل-هتل های مشهد

استدلال اخلاقی، اخلاقی، اجتماعی، و سیاسی برای اقدام در مورد مسائل زیست محیطی در حال تبدیل شدن قانع کننده تر و بسیار گسترده تر پذیرفته شده است.صنعت هتل نیز در نظر گرفتن طرح های مختلف به خاطر محیط زیست، به دلایل اقتصادی، و یا به ایجاد یک تصویر مثبت است. برخی از هتل ها رفته اند یک قدم بیشتر و به تصویب رسید بین المللی به رسمیت شناخته شده استاندارد ISO 14001 مدیریت زیست محیطی. با استفاده از مدل پیش بینی توسعه یافته توسط کوازی و همکاران. (INT. J. مدیریت. علمی.، 29 (6) (2001) 525)، این مطالعه به بررسی و شناسایی تعدادی از متغیرهای پیش بینی انگیزه هتل های مشهد در اتخاذ استانداردهای ISO 14000.

از 1097 پرسشنامه از طریق پست به هتل ها در هنگ کنگ SAR، ماکائو، شنژن، و گوانگژو در چین، 164 بازگردانده شدند. با استفاده از تجزیه و تحلیل LISREL، کوازی به همکاران (بین المللی. J. مدیریت. علمی.، 29 (6) (2001) 525) مدل مناسب با اطلاعات نمونه به دست آمده از صنعت هتل ندارد یافت شد.تجزیه و تحلیل عاملی اکتشافی پس از آن به کار گرفته شد برای شناسایی عوامل متعامد تفسیری، و در نتیجه شناسایی و تفسیر هشت عامل. با استفاده از تجزیه و تحلیل مشخص گام به گام، یک تابع تفکیک پیش بینی توسعه داده شد. در مدل برای صنعت هتل تنها دو نفر از هشت متغیر شدند. آنها (1) اداره امور شرکت ها و (2) قانون بودند.(هتل های مشهد)

jtemplate.ru - free extensions Joomla